Seznam Chronických Onemocnění

zdravotní poradenství wellness

Patricia Culpepper je Atlanta-založený spisovatel, který se specializuje v oblasti zdraví a fitness, zahradnictví a obecné životní styl kusů. Ona drží Bachelor of Business Administration v oblasti informačních systémů z University of Georgia. Navíc, ona získala certifikát v okrasné zahradnictví z Gwinnett Technical College a je certifikovaný CrossFit Level I Trainer. Dalším důvodem pro sezónní odchylka vaše zdraví může být v důsledku změn v genové expresi v určitých obdobích roku. Vaše DNA kódy pro všechny procesy v těle, a to, co proteiny jsou syntetizovány určuje, zda je gen exprimován nebo ne. I když vaše skutečné geny hrají roli v náchylnosti k onemocnění, expresi genů, jsou to, co je skutečně důležité. Prostředí, včetně věcí, jako dieta, cvičení, a ročních období, vliv na expresi genů. V jedné studii, vědci zjistili, 94 DNA přepisy s výraznou sezónní variabilitu. Mnoho z nich hrají roli v produkci bílkovin, imunitní funkce, a lymfocytární markery, včetně kódování pro imunitních buněk v krvi, jako jsou neutrofily a monocyty. Tato sezónnost rozdíly v genové expresi dopady regulačních funkcí, včetně imunitní systém.

Během období, ve kterém genu výrazy pro imunitní buňky jsou down-regulovány, to by mohlo vést k vyšší náchylnosti k onemocnění.

V zemi s tak vysokým průměrným příjmem, jako máme my v Americe každý občan by měl mít stejnou úroveň zdravotní péče jak naši volení zástupci si. Co vysoký příjem mzdou v AmurdiKKKa musí bát nejvíce, je jediný plátce zdravotního pojištění, systému pojistného na základě příjmů. Jinak známý jako daň z příjmů.
Není to fér? Jediného plátce, systém je odpověď. Zbytek vyspělého světa už to ví. Jediného plátce, systém eliminuje náklady na papír, práce a správy a zisk motivaci pro pojišťovny, nesplňují své povinnosti pokrytí.

Podle American Heart Association, nedostatek cvičení výrazně zvyšuje riziko srdečních problémů - konkrétně ischemické choroby srdeční, v nichž tepny ucpané s cholesterolem a dalších mastných materiálů a zabránit dostatečné zásobování srdce krví. Ale táboření na gauči místo toho, aby pravidelné cvičení také zvyšuje riziko další rizikové faktory pro srdeční choroby, včetně vysokého krevního tlaku a cholesterolu v krvi, obezity a diabetu.

Životního prostředí na zdraví, jak je používají Regionální Kancelář WHO pro Evropu, zahrnuje jak přímé patologické vlivy chemických látek, radiace a některých biologických látek a účinků (často nepřímý) na zdraví a pohodu v širokém fyzickém, psychologickém, sociálním a estetickém prostředí, které zahrnuje bydlení, městského rozvoje, využívání půdy a dopravu. V obecný pojem, ŽE zahrnuje ty aspekty lidského zdraví, včetně kvality života, které jsou dány fyzikální, chemické, biologické, sociální a psychosociální faktory v prostředí.
To také se odkazuje na teorii a praxi, posouzení, opravy, kontrolu a prevenci těchto faktorů v prostředí, které mohou potenciálně nepříznivě ovlivnit zdraví současných a budoucích generací. To by mohl být vidět z výše uvedeného vyplývá, že rozsah této oblasti je široká a pestrá. Tyto oblasti, ve které CO by se měla zaměřit zahrnovat, ale nemusí být omezeny na ty, v tabulce 1 níže.

Ty nemusí mít žádné příznaky hypotyreózy, dokud nemoc postupuje. Ve skutečnosti, se cítí stále unavení, zejména během fyzické aktivity, může být jedním z prvních příznaků podmínkou, že budete zpočátku ignorovat. Kromě únava a netečnost, jiné příznaky onemocnění, které mohou ovlivnit vaši schopnost vykonávat zahrnovat celkovou slabost a neúmyslné přibývání na váze - i přes běžné stravy a cvičení. Může také dojít k depresi, výsledek, který může snížit vaše motivace, aby se zapojily do cvičení a další běžné činnosti.